Kontakt oss

Besøksadresse

Olaf Helsets vei 6, 0694 Oslo

Postadresse

Postboks 150 Oppsal, 0619 Oslo

Telefon 23 38 38 38

 Epost revisor@vekst-revisjon.no

Spørsmål? Benytt skjemaet under

Vi vil gjerne høre fra deg. Har du spørsmål til oss om våre tjenester kan du benytte skjemaet under, eller ta kontakt med oss via informasjonen til venstre. Ønsker du kontakt direkte med en av våre medarbeidere kan du se lengre ned på siden.

Møt våre dyktige ansatte

Vi har spesialister på forskjellige typer revisjons og regnskapstjenester.
Ta kontakt med oss gjennom kontaktskjemaet eller ring oss direkte for en hyggelig prat.

Syver Tønnesen
Registrert Revisor/Partner

Kontakt:

Telefon 92 89 41 24

Epost syver@vekst-revisjon.no

Per M. Michelsen
Registrert Revisor/Partner

Kontakt:

Telefon 97 06 48 30

Epost per@vekst-revisjon.no

Daniel Rypdal
Registrert Revisor/Partner

Kontakt:

Telefon 92 02 13 93

Epost daniel@vekst-revisjon.no

Per-Arne Auster
Autorisert Regnskapsfører

Kontakt:

Telefon 97 69 76 00

Epost perarne.auster@vekst-revisjon.no

Marit Rognlien
Statsautorisert Revisor

Kontakt:

Telefon 98 45 13 45

Epost marit@vekst-revisjon.no

Unni Øverbø
Registrert Revisor

Kontakt:

Telefon 91 36 20 75

Epost unni@vekst-revisjon.no

Ingrid Vaksvik
Registrert Revisor

Kontakt:

Telefon 92 09 42 88

Epost ingrid@vekst-revisjon.no

Ring oss i dag 23 38 38 38
Send oss en epost revisor@vekst-revisjon.no
Besøk oss Olaf Helsets vei 6, 0694 Oslo